ЕРДОГАН ГИ НАДМУДРИ И АМЕРИКА И САУДИСКА АРАБИЈА: Еве зошто толку се напна за убиството на новинарот Кешоги, се работи за сложена стратешка шаховска пресметка!

Објавено на 15.11.2018 во 18:04:29 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија