АЈДЕЕ, ДО ВЧЕРА ЗАЕДНО ПРОВИЗИИ ДЕЛЕА, СЕГА ЌЕ СЕ ИЗЕДАТ МЕЃУ СЕБЕ: Пешевски со видео порака до Груевски: Врати се и докажи ја својата вистина!!!

Објавено на 15.11.2018 во 23:54:03 часот | Македонија

Поранечниот министер Владимир Пешевски на ТВ21 упати директна порака до екс-премиерот Никола Груевски со која го повика да се врати.

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет