(ВИДЕО) Премиерот Заев и Премиерот Борисов: Нашите две земји се пример за новата реалност на Балканот, трговијата меѓу двете земји стигна до 500 милиона евра, ќе одиме на 1 милијарда догодина!!!

Објавено на 16.11.2018 во 01:03:55 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет