ТРАМП Е МНОГУ ИТАР И РАСИПАН: Откако го искористи Викиликс за да ја победи Хилари, сега ќе го апси Асанж и ќе му суди за шпионажа?!

Објавено на 16.11.2018 во 10:59:15 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија