(ВИДЕО) КОЧО АНЃУШЕВ ШОУ: Кога пред некој ден дознав дека македонските сендвичари купуваат помфрит од странство, ми се стемни, па мајка му стара, даваме 100 милиона евра за субвенции, помфрит увезуваме?!

Објавено на 16.11.2018 во 22:17:23 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет