ВМРО ДПМНЕ ПАК ЛАЖЕ: Партијата кажа дека не стои зад протестот во недела, а претседателите на општинските комитети повикуваат на протест?!

Објавено на 16.11.2018 во 22:55:59 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет