СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ е првата партија во Европа со почесен претседател - криминалец во бегство, Мицкоски да одговори за средбата со Груевски и посетите на Белград и Будимпешта

Објавено на 17.11.2018 во 00:13:46 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет