(ВИДЕО) НУКЛЕАРНА БОМБА ВО АМЕРИКА, ДЕНОВИТЕ НА ТРАМП КАКО ПРЕТСЕДАТЕЛ МУ СЕ ИЗБРОЈАНИ: Личниот адвокат му призна вина на специјалниот обвинител Боб Мјулер дека изборниот штаб на Трамп цело време бил во контакт со Кремљ за време на кампањата во 2016-та!

Објавено на 29.11.2018 во 16:20:29 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

 

Свет

Македонија