(ВИДЕО) ШОКАНТНО: Висок функционер на ВМРО ДПМНЕ најави бомби за Заев, тајната служба на Србија, БИА, го прислушкувала премиерот на Македонија?!?!

Објавено на 06.12.2018 во 08:59:06 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет