(ВИДЕО) ГЕРИЛА АКЦИЈА НА ВМРОНИТЕ: Додека портпаролот на СДСМ држеше прес пред седиштето на ВМРО, тие стоеја позади него со транспарент

Објавено на 08.12.2018 во 00:24:24 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет