СДСМ: Растот на БДП од 3 отсто во третиот квартал од 2018 е потврда за успешноста на економските политики на Владата предводена од СДСМ

Објавено на 08.12.2018 во 01:18:02 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет