НОВА БУДАЛАШТИНА НА ПУТИН И ТРАМП - ДВА РУСКИ БОМБАРДЕРИ СЛЕТАА ВО ВЕНЕЦУЕЛА: Ќе глумат нуклеарна криза за јавноста во САД да заборави на истрагата на специјалниот обвинител

Објавено на 11.12.2018 во 12:10:42 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

 

Свет

Македонија