НЕМА КРАЈ НА ЛУДИЛОТО ВО САД: Менаџментот на весникот Нашнл Инквајер призна пред судот дека плаќале плејбој зајачици да молчат за секс афери со Трамп за време на кампањата во 2016-та

Објавено на 13.12.2018 во 00:09:37 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

 

Свет

Македонија