(ВИДЕО) ХАОС ВО СРБИЈА, ГО ЖИВЕАТ ГРУЕВИЗМОТ СО СИОТ РАСКОШ И КОЛОРИТ И СМРАД: Новинари ја нападнаа куртонката Барбара, Вучиќ фати да ја брани, неговите фанови пратија смртни закани кон новинарите што ја критикуваа куртонката...

Објавено на 15.12.2018 во 16:10:07 часот | Балкан

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Балкан

Македонија