МАКЕДОНИЈА ВО ШОК: СМС пораки на Тарчуловски открија дека планот на 27-ми април било да се ликвидира раководството на СДСМ и ДУИ!!!

Објавено на 16.12.2018 во 10:32:49 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет