(ВИДЕО) ЗАЕВ СЕ ИСПОВЕДА: Моите родители и чичковци беа многу строги, кога се вратив со факултет очекував да ме стават директор, они ме ставија магационер цели 6 месеци утоварав камиони!

Објавено на 01.01.2019 во 21:26:21 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет