(ВИДЕО) ЉУБЧО СО ХРАБАР ПРЕДЛОГ: ВМРО ДПМНЕ да му помогне на Заев со два гласа за да се спречат уцените од БЕСА!

Објавено на 10.01.2019 во 00:01:38 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет