(ВИДЕО) ШОКАНТНО: Чом сакал да го тепа Никола Груевски за време на последното интервју во Телма!

Објавено на 10.01.2019 во 11:01:34 часот | Македонија

Но ако го гледавте интервјуто ќе помислите дека сакал да води љубов со него, никаде немаше ни трага од тој бес за кој зборува старото...

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет