БОМБА НА ФОКУС: Ново СЈО ќе ги тресе мафијашите, Стево Пендаровски - Народот заборава дека НАТО ни ја спаси државата во 2001-ва година!

Објавено на 11.01.2019 во 08:45:09 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет