(ВИДЕО) ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ ШОУ НА КАНАЛ 77: Договорот од Преспа е дипломатско ремек дело ќе се предава на катедрите по меѓународна политика и дипломатија!

Објавено на 09.02.2019 во 13:34:25 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет