НАРОДОТ БАРА ОД ЗАЕВ ДА ГО КАНДИДИРА СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ: Македонци, Албанци, Турци, Роми, Бошњаци итн, сите го сакаат!

Објавено на 10.02.2019 во 15:17:06 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет