ВМРОВЦИТЕ НЕ МОЖАТ ДА И ПРОСТАТ: Нов скандал за Гордана Сиљановска, користела имејл на серверот на Сорос Фондација!

Објавено на 10.02.2019 во 20:14:37 часот | Македонија

Сегашиот имејл на професорката Гордана Сиљановска гласел goga@soros.org.mk?!?! БРЕЕЕЈ, ОВА ВМРОВЦИТЕ НИКОГАШ НЕМА ДА И ГО ПРОСТАТ!!!

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет