АЈДЕЕЕ, А ШТО БУРЕК ИЗЕДОА: МИЦКОВСКИ ИМ ВЕТИЛ НА БУГАРСКИТЕ ЕВРОПРАТЕНИЦИ ДЕКА ВМРО ДПМНЕ ЌЕ ПРИФАТИ ЗАЕДНИЧКА ИСТОРИЈА СО БУГАРИЈА

Објавено на 10.02.2019 во 22:33:45 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет