ЗАЕВ ГИ ИЗНЕНАДИ СИТЕ - ЗАСТАНА ВО ОДБРАНА НА СПИРЕ И МИЛЕ: Директорот на Шутка да си поднесе оставка веднаш затоа што дозволил двете групи да се спојат, требало да претпостави дека ќе има инцидент!

Објавено на 22.02.2019 во 11:14:25 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет