(ВИДЕО) БОМБА НА ЛИДЕРОТ НА ГДУ: Постојат реални индиции дека инцидентот во Шутка е договорен меѓу ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ

Објавено на 26.02.2019 во 22:56:34 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет