(ВИДЕО) Средба на Премиерот Заев и Канцеларот Курц: Република Австрија е и останува голем пријател и поддржувач на Република Северна Македонија

Објавено на 28.02.2019 во 21:32:54 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет