БРАВО ЗА ПРАТЕНИЦИТЕ НА СДСМ, ВМРО, ЛДП, ДУИ И ОСТАНАТИТЕ: Здружено лобираат во САД за конгресот да го изгласа протоколот за влез на Македонија во НАТО!

Објавено на 01.03.2019 во 21:59:35 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет