СДСМ: Очигледна е паниката и нервозата во ВМРО-ДПМНЕ, граѓаните го препознаваат вистинскиот претседател, тоа е Стево Пендаровски

Објавено на 06.03.2019 во 15:56:26 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет