(ВИДЕО) ЗАЕВ И ЦИПРАС НАПРАВИЈА МНОГУ, АМА СЕПАК ОВОЈ МОДЕН КРЕАТОР ТРЕБА ДА ЈА ДОБИЕ НОБЕЛОВАТА НАГРАДА ЗА МИР

Објавено на 13.03.2019 во 18:11:13 часот | Забава

 

 

* реклами:

 

 

 

Забава

Македонија