(ВИДЕО) БОМБА НА ЗАЕВ НА КАНАЛ 5: Камо среќа јас да раководев со СЈО, ќе ги спроведев реформите и уставните промени без никаква мака!

Објавено на 14.03.2019 во 00:17:40 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет