ХАХА, СРЦКА НА МАЈКА - МИЦКО: ВМРО ДПМНЕ е поборник за правда, но не со обвинители како Катица, повеќе ни се допаѓаат обвинители и судии како Зврле и Јово Превара!

Објавено на 14.03.2019 во 20:29:35 часот | Македонија

- ВМРО ДПМНЕ отсекогаш била поборник за правда и правдина, но не со обвинители како Катица Јанева.

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ на Сител, очигледно омилено фаци на ВМРО ДПМНЕ се типови како Марко Зврлевски и Јово Превара.

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет