СДСМ РАСПАЛИ ПО СИЉАНОВСКА: Taa ја лаже јавноста, сама покажува дека не може да и се верува, таа е кандидат на Мицкоски!

Објавено на 18.03.2019 во 15:29:45 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет