УШТЕ ЕДНАШ, ПО 1000 ПАТ, ТРАМП ГИ ИЗВАДИ ОД ТАКТ АМЕРИКАНЦИТЕ И ДОКАЖА ДЕКА Е ПСИХОПАТ!

Објавено на 20.03.2019 во 22:05:38 часот | Свет

Трамп го навреди воениот херој и омилен сенатор од Аризона, Џон Меккејн, кој почина пред неколку месеци со тоа што го нарече предавник, губитник и што никој не му се заблагодарил што му организирал величествен државен погреб?!?!

Пред тоа тој го навреди сопругот на својата најблиска соработничка Келиен Конвеј нарекувајќи го лузер и сопруг од пеколот, само затоа што тој се дрзна да го критикува на Твитер.

Нема црвени линии и срам кај Трамп, тој е брутален психопат.

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Свет

Македонија