(ВИДЕО) МОГЕРИНИ ГИ СМИРУВА АРАПИТЕ: ЕУ НЕМА ДА ГИ СЛЕДИ САД И НЕМА ДА ЈА ПРИЗНАЕ ГОЛАНСКАТА ВИСОРАМНИНА КАКО ИЗРАЕЛСКА ТЕРИТОРИЈА

Објавено на 31.03.2019 во 18:39:01 часот | Свет

 

 

* реклами:

loading...

Свет

Македонија