НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА КАКО ВМРО ДПМНЕ ГО РЕШИЛЕ ПРОБЛЕМОТ СО ГАФОВИТЕ НА ГОГА: На секој митинг поставиле човек со голем транспарент на кој го пишувало градот или селото каде е митингот!

Објавено на 11.04.2019 во 23:02:22 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет