(ВИДЕО) ПЕНДАРОВСКИ: Се придружувам на иницијативата 12-ти април, денот на Шарената револуција, да се прогласи за ден на граѓанска борба за правда

Објавено на 14.04.2019 во 00:27:45 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет