(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ВЕЛИЧЕСТВЕН МИТИНГ НА СДСМ ВО БАСТИОНОТ НА ЗАЕВИЗМОТ, СТРУМИЦА: СДСМ ЌЕ ГАЗИ НА ОВИЕ ИЗБОРИ, ЌЕ БИДЕ МАСАКАР!

Објавено на 14.04.2019 во 00:34:42 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет