(ВИДЕО) И САМИТЕ ВМРОВЦИ СЕ ШОКИРАНИ КОЛКУ ИМ Е ЗАБЕГАН КАНДИДАТОТ: Погледнете го изразот на лицата на младите ВМРОВЦИ на бината кога Сиљановска го промаши датумот на изборите

Објавено на 14.04.2019 во 01:27:47 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет