ВМРО ДПМНЕ Е КАКО РАНЕТ ЛАВ: Свесни дека губат на анкетите и дека кандидатот им е тотално промашен, масовно почнаа да креираат лажни вести!

Објавено на 14.04.2019 во 18:25:57 часот | Македонија

ВМРО ДПМНЕ преку своите КУРТОНИ лаже дека денеска по дебатата на Сител, Стево по грешка влегол во автомобилот на Сиљановска, што не е точно.

Мактел дознава дека дебатата била жестока и за прв пат Стево распалил љуто кон Сиљановска и сега во ВМРО ДПМНЕ изненадени од тоа не знаат како да реагираат па шират вакви лажни вести за да ја спасат Сиљановска која била целосно масакрирана во дебатата од страна на Стево!

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет