СДСМ И ДУИ СЕ НАДМИНАА СЕБЕСИ, ВАКОВ МИТИНГ СКОПЈЕ НЕМА ВИДЕНО ДОСЕГА: НАД 200 000 НАРОД ОД ЕУ ИНФО ЦЕНТАР ПА СЕ ДО ТУТУНСКИ ВО КИСЕЛА ВОДА!!!

Објавено на 14.04.2019 во 18:41:53 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет