(ВИДЕО) НЕ СМЕ ГО ВИДЕЛЕ ПЕНДАРОВСКИ ВО ВАКВО СВЕТЛО: ГИ ФРЛИ РАКАВИЦИТЕ И ЈА МАСАКРИРА СИЉАНИЦА ПРЕД СИТЕ ВМРОНИ НА ТВ СИТЕЛ!

Објавено на 14.04.2019 во 19:08:49 часот | Македонија

Мактел дознава дека Стево ја масакрирал Сиљаница. Целата дебата ќе ја видиме вечерва по вестите на Сител. Сега на интернет има само мали исечоци.

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет