(ВИДЕО) ЈОВО ПРЕВАРА ЗА НОВАТА ЛИМУЗИНА БМВ ОД 40 000 ЕВРА: Голема работа, па јас имам дома Мерцедес дупло поскап, ова БМВ е брука за судија од мојот калибар!

Објавено на 14.04.2019 во 21:38:59 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет