(ВИДЕО) Османи на големиот грѓански митинг: Пендаровски е симбол на внатрешната инетргација и затоа ќе биде претседател кој ќе обединува и во добро и во лошо

Објавено на 15.04.2019 во 00:05:28 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет