Честитки за најтрофејниот кошаркарски колектив во нашата земја КК Работнички за јубилејната 10та титула во кошаркарскиот куп

Објавено на 15.04.2019 во 11:36:03 часот | Спорт

Честитки за најтрофејниот кошаркарски колектив во нашата земја КК Работнички за јубилејната 10та титула во кошаркарскиот куп.

Супертрејд како овлатсен дистрибутер и застапник на горивата на глобалниот бренд Gulf со гордост е верен подржувач и партнер на КК Работнички.

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Спорт

Македонија