БРЕЕЕЈ, АРСИМ ЗЕКОЛИ ТОТАЛНО ОДЛЕПИ, СТАНА НАЈГОЛЕМО ВМРОВЧЕ ВО ДРЖАВАТА, КОЈА БРУКА, КОЕ ЕПСКО РАЗОЧАРУВАЊЕ: СЛОГАНОТ НА ЗАЕВ ЕДНО ОПШТЕСТВО ЗА СИТЕ ГО ПОТСЕТУВАЛО НА ХИТЛЕР И ТРЕТИОТ РАЈХ?!?!

Објавено на 15.04.2019 во 12:05:05 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет