ЗА ПРВ ПАТ ВО АМЕРИКА СЕ КАНДИДИРА ГЕЈ МАЖ ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ!

Објавено на 15.04.2019 во 18:23:38 часот | Свет

Mayor Pete Buttigieg kisses husband Chasten Glezen after announcing he will run for president in 2020

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Свет

Македонија