НАУМОВСКИ: Продолжуваме со асфалтирање на 33 улици во Ѓорче, 20 во Кисела Јабука и 13 во Волково

Објавено на 15.04.2019 во 20:59:08 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет