(ВИДЕО) СНЕЖАНА ЛУПЕВСКА ЗА ВРЕМЕ НА ЦЕЛА ДЕБАТА НА ТЕЛМА СЕ ОБИДУВАШЕ ДА ГО ИЗБЛАМИРА СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ, НЕ УСПЕА!

Објавено на 15.04.2019 во 21:42:29 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет