СТЕВО ГО ОБВИНИ РЕКА ДЕКА Е ВО СОЈУЗ СО СИЉАНОВСКА!

Објавено на 17.04.2019 во 22:17:09 часот | Македонија

- Река на дебативе се однесува како да е во некаков сојуз со Сиљановска, исто ми реплицира со исти тези и исти ставови како Сиљановска.

Стево го нападна Река на дебатата на Алсат М.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет