(ВИДЕО) ДАНКЕ ДОЈЧЕ: 50 ГОДИНИ РАДИО ДОЈЧЕ ВЕЛЕ НА МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК!

Објавено на 18.04.2019 во 00:49:33 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет